Pasak „Vegan RawHouse” bendraturčių Anos Vrublevskienės bei Edvino Petkaus, itin didelis dėmesys bus skirtas produktų sezoniškumui, o meniu bus keičiamas keturis kartus per metus. Nuo Naujųjų metų restorane organizuojamos ir įvairios paskaitos, maisto ruošimo pamokos – jas veda „Vegan RawHouse“ maisto gaminimo technologė Irena Žentalytė. „Mūsų tikslas – ne tik parodyti koks skanus gali būti žaliavalgiškas maistas, bet ir šviesti žmones, skatinti juos labiau rūpintis sveikata, išmokyti pasigaminti įvairių sveikų patiekalų”, - sakė A.Vrublevskienė.
Žaliavalgišką restoraną A.Vrublevskienė bei E.Petkus įsigijo prieš pora metų. „Specialiai ieškojome ko nors neįprasto – žinojome, kad jei įsigytume piceriją, rizika būtų mažesnė, tačiau mus traukė naujovės ir iššūkiai”, – šypsojosi E.Petkus. „Vegan RawHouse” šeimininkai teigė, kad lietuviai dar mažai žino apie žaliavalgystę ir didžioji dalis restorano lankytojų kol kas yra užsieniečiai. Jiems pritarė ir naujasis restorano šefas – vos prieš kelias savaites iš Londono atvykęs Peteris Bailey. Pasak jo, Didžiojoje Britanijoje šiuo metu – tikras veganizmo bei žaliavalgystės bumas, tad į panašų restoraną nebūtų įmanoma pakliūti be išankstinės rezervacijos. „Nors tokia mityba besidominčiųjų Lietuvoje dar nedaug, esu įsitikinęs, kad ši tendencija greitai ateis ir čia”, – pridūrė jis.
„Mus įkvepia įvairių šalių virtuvė – mėgstantys egzotiškus patiekalus gali paskanauti Azijos šalių virtuvės įkvėptų patiekalų, o užsieniečiai mėgsta paragauti tradicinių lietuviškų, pavyzdžiui, šaltibarščių ar baltos mišrainės“, – aiškino A.Vrublevskienė.
Luko Žentalio nuotraukos