Tesla PUB

5.0
Siūlome
Mus rasite
Totorių g. 5, VILNIUS

Tesla Pub – gerų skonių išradėjai

Neperseniausiai Vilniuje duris atvėręs Tesla pub'as jau spėjo pagarsėti, kaip viena geriausių vietų paragauti glazūruotų BBQ šonkauliukų. Nors meniu ir neilgas, tačiau gerai „sukaltas" ir jame viskas ko reikia geram pasisėdėjimui su draugais.

Klasikiniai burgeriai ir BBQ šonkauliukai – pub'o vizitinės kortelės, tačiau jei kompanijoje yra vegetarų ar veganų, jiems taip pat yra iš ko pasirinkti. Meniu lakoniškas. Jame populiariausi ir teisingi užkandžiai, klasikiniai, amerikietiškų tradicijų, karštieji ir, maloniai nustebsite, šviežiai ruošti desertai. Tačiau tai tik pradžia, pub'o komanda planuoja pateisinti žymiojo išradėjo Tesla vardą savo pavadinime ir jau netrukus pristatys originalius patiekalus su pačių naujai išrastais skoniais ir deriniais.

Nors lankytojų vertinimuose dominuoja pagyros už skanų maistą ir protingą kainos/kokybės santykį, pirmiausiai pub'as tai - vieta atsipalaiduoti. Tuo pasirūpina smagus personalas ir, žinoma, kompetetingai apgalvotas baras: lietuvos smukliųjų aludarių gėrimai, punčas ir kokteiliai, įdomų vakarą žadančiais pavadinimais: Don't ask, Burn the day, Adios, mother f***ers.

Užsukit, ragaukit, vertinkit, švęskit!


Darbo laikas
Pr. - An. -
Tr. 12:00 - 23:00
Kt. - Pn. 12:00 - 00:00
Št. 13:00 - 00:00
Sk. 13:00 - 20:00
Verslo pietūs
Pr. - An. -
Tr. - Pn. 12:00 - 16:00
Št. - Sk. -

Atsiliepimai apie Tesla PUB

Palikti atsiliepimą
  • labai gerai 5
    +2
    Liux
Pasiūlyk restoraną