Šarlota pyragai (Kepykla)

5.0
Virtuvė: Mišri
Įstaigos tipas: Kepyklėlės
Siūlome
Mus rasite
Kontitucijos pr. 12, VILNIUS

Mamos arba močiutės pyragas visada buvo išskirtinis tuo, kad jis mums būdavo iškeptas su meile, toks, kokį labai mėgstame ir...tik iš kokybiškiausių produktų. Ilgainiui pradedame tikėtis kažko panašaus ir svečiuose, kepyklėlėse arba - Pyragainėse.

Būtent mūsų ilgesys kokybiškiems ir skaniems pyragams lėmė dar visai naujos kavinės„Pyragainė" atsiradimą! Tuščią nišą bei mūsų saldžius ir nevisai saldžius lūkesčius, tikriems, naminiams, natūraliems pyragams, pildo būtent čia! „Pyragainės" šeimininkai, ne šeip verslūs žmonės, didžiausias jų pomėgis - labai skaniai ir labai kokybiškai valgyti, todėl ir gimė „Pyragainė", kad būtų kur tai daryti!
Beje - ar jau žinote geriausią „Pyragainės" pyragą-"vizitinę kortelę"?! Vizitinė kortelė, pasirodo, gali būti visi pyragai, kai kiekvienas pagamintas be išlygų kokybei, natūralumui, su stoooorais sluoksniais įdaro:: su sezoninėmis uogomis, daržovėmis, mėsa, žuvimi, grybais, varške... O kur pyragai, ten ir kibinai kepa! Kas nemėgsta gerų, tikrų kibinų tegul meta akmenį. Bėda tik, kad ne tiek daug vietų, kur tikrus kibinus gamina. Kibinų receptas „Pyragainėje" - iš karaimų kulinarinio paveldo - tik su kapota mėsa, jokio faršo, jokių margarinų, tik natūralus sviestas, natūralūs prieskoniai. Patikrinkite ir įvertinkite - „Pyragainės" kaimynams netgi taikoma net 20% nuolaida už tai, kad pasako, kas negerai arba kas nepatiko!

Produktai perkami iš ūkininkų ir patikimų tiekėjų, atidžiai atsirenkant kokybę ir skonį, o „kaina šioje vietoje ne esminis kriterijus, nes patenkinti klientai grįžta" – atvirauja „Pyragainės" šeimininkas.

Daugelio pyragų receptūros atkeliavusios iš Ukrainos, kaip ir patyrę konditeriai, kurie pina raštais kepamus pyragus. Vieną pyragą suraityti užtrunka iki pusės valandos, o tai, šiais greito maisto ir greito bėgimo laikais, tampa ne tik atgaiva gomuriui, bet ir vertybė.
Svarbiausia „Pyragainės" filosofijos dalis – NATŪRALŪS produktai. Jokių kompromisų ar nutylėjimų. Kaip sako savininkas: „jeigu reikės dėti kokią nors chemiją – geriau užkalsiu kavinės duris." Natūralūs, pačių verdami jautienos, vištienos, žuvies sultiniai prie nesaldžių pyragų ir kibinų... – jaučiate nostalgiją kokybiškiems laikams? Užsukite!
 Darbo laikas
Pr. - Pn. 08:30 - 20:00
Št. - Sk. -

Atsiliepimai apie Šarlota pyragai (Kepykla)

Palikti atsiliepimą
 • As 5
  0
  Skanu , labai skanu
 • Andrius 5
  0
  Rekomenduoju!!! Labai skanu
 • Monika 5
  0
  Labai skanus pyragai...)) galima persivalgyti... Visiems rekomenduoju... )) Veziau mamai paragauti.. Dar paprase...
 • Monika 5
  0
  Labai skanus pyragai...)) galima persivalgyti... Visiems rekomenduoju... )) Veziau mamai paragauti.. Dar paprase...